Tikime tuo ką darome ir tai atliekame su meile. Daug laiko praleidžiame kurdami ir tobulindami receptus ir tik tuomet, kai rezultatas mus džiugina, gaminius pristatome klientams. Taip pat visuomet dalyvaujame įvairiausiuose kursuose ir semiamės naujų idėjų ir patirties.

Turime aiškiai suformuotus siekius ir viziją, kokie norime būti, todėl kuo daugiau darbų stengiamės atlikti patys. Norėdami kuo labiau atskleisti savo išskirtinumą mes ne tik gaminame, tobuliname receptus ir kuriame dekoracijas, tačiau patys piešiame ir savo iliustracijas bei logotipus.

karamelesoaze

Kadangi mums tikrai patinka veikla, kuria užsiimame, konditerijos gamybos džiaugsmu norime pasidalinti su visais, todėl kviečiame visus norinčius įsimintinai atšvęsti įvairias šventes su draugais ar artimaisiais atvykti pas mus. Čia galėsite išbandyti savo jėgas konditerijos gamyboje, sukurti savo desertą ir linksmai praleisti laiką.

Manome, kad vis dar yra žmonių vertinančių tikrą skonį ir kokybę. Savo desertais su malonumu vaišiname savo vaikučius ir artimuosius, nes žinome, kad visi ingredientai yra kruopščiai atrinkti ir patikrinti. Dėl šios priežasties nebijome teigti, kad mūsų desertai pagaminti su meile.

Skiriame ypatingą dėmesį produktams, todėl gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės produktus – natūralų pieną, varškę, sviestą, alyvuogių aliejų visiškai atsisakome – augalinių riebalų mišinių, pieno ir kiaušinio miltelių bei visų mišinių.